Yenİdoğan bebekler /İm /İz

Yazar:Ayça Oğuş / 30 Mayıs 2011 / 13 yorum

Minik minik bebeklerimiz var bizim.. henüz 5 günlük ya da 10 günlük..sıcacık, yumuşacık uyuyorlar..o kadar saf, temiz, pamuk gibi..

Yeni doğan bebeklerimiz var bizim..

Objektifimize harika pozlar veren..uzun zamandır poz veren öyle ki neredeyse doğum günlerine gideceğiz onların:) Bu kadar uzun zamandır beklememizin bazı sebepleri elbette vardı ancak şimdilik beklesin o nedenler çünkü içimizdeki heyecan artık bu minikleri sizlerle paylaşmaktan duramıyor yerinde!

Hikayeye birlikte başladık ama ne tesadüf ile !! Kung- Fu Panda filmindeki usta Oogway’in dediği gibi ” tesadüf diye bir şey yok”mudur gerçekten diye düşündüren bir tanışma ve hayalini kurduğumuz kareleri birlikte yakalama hikayesi aslında bu biraz. Okuduk, öğrendik, denedik, gittik geri döndük, beceremedik, “hah! tamam bu sefer kıvırdık bu işi” dedik, malzemeler biriktirdik yetmedi getirttik, yetmedi yaptırdık yetmedi bebeklerin evlerindekileri değerlendirdik günün sonunda biz omuz omuza verdik! Özlem Turan, ben ve bu minik bebeklerin aileleri.. ortaya harika kareler çıktı ve çıkmaya devam edecek bundan böyle..


Bazı bebekleri tek başımıza bir çoğunu beraber fotoğrafladık Özlemle. İkimizin farklı tarzlarını aynı karelere yerleştirme konusunu da becerdik üstelik 🙂 “artık olduk” demesek bile (demeyi sevmediğimizden 😉 ) çok sayıda bebekle çok yol katettik ve şimdi sıra bunu bir hizmet olarak sunmaya geldi: yenidoğan bebekleri hastaneden eve geldikten sonra en fazla 15. günlerine kadar fotoğraflıyoruz. Siz de bebeğinizin bunlar gibi kareleri olmasını isterseniz  neden birlikte çalışmayalım ? Randevu ve bilgi için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Yenİdoğan bebekler /İm /İz için 13 yorum

 • Aşkın

  aycaaaaaaaaaaaa… ayyy ben bunlariiiii yeriiimmm yaaa… cok cooook cooooooooookkk güzel cekimler.. emegi gecen herkesin elline yüregine saglik… tekrar tekrar baktim.. üsümüyo bu minnaklar dimi öle ciplak ciplak:D

 • ya bayıldım her karesine… watermarka da ayrıca 🙂

 • Gaye Yön

  Her biri ayrı güzel!
  Emeğinize sağlık…

 • Leyla Durdoğan

  İnsan, bir başkasının yaptığı bir çalışmaya bu kadar mı heyecanlanır, bu kadar mı mutlu olur, bu kadar mı beyenir… Ellerinize, yüreğinize sağlık. Hangisi mi güzel? hepsi, hepsi, hepsi… Yolunuz açık, şansınız bol olsun arkadaşlar:))

 • Ayça Kamacıoğlu

  Bayıldım, bayıldım…tekrar doğurasım geldi ) ikinize de tebrikler, heyecanla devamını bekliyorum!!!

 • Tayman Turşin

  çok şükür bu bebişler ortaya çıktı …inanılmaz bir çalışma canım benim kutluyorum seni emeklerin nboşa çıkmasın..pembe fiyonklu superrrr….

 • Özge

  Böyle de uyunmaz ki:) Sürreal derecede saf kareler, anne rahminde gibi rahat ve sakinler:)
  Ne yalan söyleyeyim, özendim bu anılara. Ah biz kaçırdık treni, darısı yeni bebeklere:)
  Tebrikler ve başarılar…

 • Özge

  Best of’lar açıklanıyorsa sadece bebek teninden sonra el örgüsü olanlar hoşuma gitti. Daha naif göründükleri için muhtemelen.
  Hele en üstteki kare!!!

 • Yapıncak

  Ayça doğru söylemiş, bir daha doğurası geliyor insanın Öyle güzeller ki. Ellerinize sağlık ikinizin de! Bakmaya doyamıyorum…

 • OİP

  oyooyyyy Ayça bunlar ne!! :O müthişsin, tek kelimeyle aşmışsın!
  tebrikler arkadaşım:D))

 • Battadol

  muhteşemler, muhteşemler, muhteşemler….
  ellerinize sağlık nasıl güzelliklerdir bunlar böyle

 • Damla Eriş

  Ah Ayça ah şu 1 yıl önce de olsaydı ya nasıl pişmanım çektirtmediğime anlatamam

 • Sibel Aydemir

  Merhaba ben 31 haftalık Hamileyim, Eylül 25 ınden sonra dogum yapacagım. Foto hakkında , size ulasabilecegim telefon adres bilgileriniz ve ücretiniz hakkında bana bilgi verirseniz çok memnun olurum. İstanbul Beylikduzu n de ikamet etmekteyim , doğumum Bahçelievler’de olacak. Bilgileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorum bırakabilirsiniz

Gönder